Wiedziec to jest najwaznejsze

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  aguburaf 5 months, 2 weeks ago.

• Author

aguburaf
    Participant

<br>Wszystko zaczęło się od wyprowadzki do Poznania i poznania pewnego iluzjonisty, który podróżował po całym świecie i zarabiał pieniądze na ulicy. Nie miał mieszkania, kredytu, ani nawet planu na życie. Był wolny i nic go http://www.superurlop.co.pl/ nie trzymało. Więcej o tej znajomości przeczytacie tutaj.<br><br>Spodobała mi się ta wolność i brak ograniczeń. Postanowiłem, że też się tego nauczę i pewnego dnia zrobię to co on. I zrobiłem. Przez 6 miesięcy intensywnie trenowałem i poznawałem techniki iluzji. Pierwszy zarobkowy wyjazd odbył się na Teneryfę zeszłego roku. A kolejny trwa obecnie. Okazało się, że praca daje spore możliwości zarobkowe. W ciągu godziny można zarobić od 20 do 50 euro. Najlepiej płacili w restauracji przy stolikach. Robiło to na ludziach ogromne wrażenie. Doświadczyli tego z bliska i w pełni uczestniczyli w tej magicznej chwili. Za dobre 2 minutowe show dostawałem od 2 do 14 euro. Można było katować to po parę godzin dziennie i zarabiać dobre pieniądze. Pensja prezesa w banku jest niczym w porównaniu do możliwości tej pracy. Dobry iluzjonista spokojnie może tu robić do 200 euro dziennie. Nieco gorzej jest na ulicy stojąc jako posąg. Ja stałem przebrany w swoją autorską stylizację. Byłem koniem w garniturze w dolary.<br>

You must be logged in to reply to this topic.